Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4431
Stary 18.09.2018, 10:45
Bo te miliony pochodziły z Rzymu. Włoski kapitał zainwestował w Wisłę

Każdy podobny "artykuł" powoduje że robi z siebie błazna.

ps. Słyszałem że Jadczak planował ściągnąć z Ameryki Południowej kilkaset ton kokainy, ale w ostatnim momencie coś nie wyszło. Nie wiem od kogo to usłyszałem i kiedy ale coś w tym musi być.
Odpowiedz cytując