Bo te miliony pochodziły z Rzymu. Włoski kapitał zainwestował w Wisłę
Każdy podobny "artykuł" powoduje że robi z siebie błazna.
ps. Słyszałem że Jadczak planował ściągnąć z Ameryki Południowej kilkaset ton kokainy, ale w ostatnim momencie coś nie wyszło. Nie wiem od kogo to usłyszałem i kiedy ale coś w tym musi być.