PSYCHOLTSW napisał(a):

@Gradzik a czy ten trener czasem Cię nie skrzywdził, nie dotykał Cię, nie powiedział Ci że grasz jak ciotunia czy coś w ten deseń? zachowujesz się jak rasowy frustrat, chwalisz się zarobkami i inteligencją a hołota piszesz przez "CH", używasz Caps locka, może jednak przestań wylewać frustrację w internecie i zamiast tego idź do specjalisty? Poza tym nie wiem jak Ty się nie boisz tak pisać jak Kibole/bandyci nawet wybory mogą wygrać... lepiej wyjedź z Polski, bo oni Cię znajdą i co wtedy? co im powiesz?
P.S. Jadczak się ośmieszył tym artykułem, który m.in. ja wrzuciłem a Wy się tasujcie do tego jak macie ochotę,bo ja z głupotą i pomówieniami walczę... powtarzam, gdyby to było rzetelnie i obiektywnie przygotowane, to nawet szacunek ale to jest gniot, coś co ma uderzyć w Wisłę i jej kibiców a nie naświetlić pewne systemy działające w naszej piłce klubowej. także tania sensacja i chęć dowalenia Wiśle a nie dziennikarstwo śledcze na poziomie. cieszę się, że Sz.J. popełnił ten artykuł, bo teraz jest dużo łatwiej go ośmieszać.
|
Czep się jednego błędu ortograficznego... brawo... swoje inwektywy o tym jak było w moim przypadku schowaj w przednią część gaci bo zostało ci tam dużo miejsca. Nadal łaź sobie na mecze oglądać kopaninę na poziomie drugiej klasy rozgrywek z innych krajów. A tak na poważnie spójrz chłopcze prawdzie w oczy i zastanów się w jakim miejscu jest polska piłka i jej cząstka Wisła Kraków. A teraz idźmy dalej, spójrz na swoje życie i odpowiedz sobie na pytanie czemu się tak tym wszystkim jarasz, czy czasem nie jest to ucieczka od innych spraw... cieszyć się z gola przeciwko Sandecji Nowy Sącz, jaki jest koszt alternatywny? A teraz pędź na google.pl ELO