PSYCHOLTSW napisał(a):

|
@Gradzik a czy ten trener czasem Cię nie skrzywdził, nie dotykał Cię, nie powiedział Ci że grasz jak ciotunia czy coś w ten deseń? zachowujesz się jak rasowy frustrat, chwalisz się zarobkami i inteligencją a hołota piszesz przez "CH", używasz Caps locka..
|
On tylko swoim tekstem wskazał na kolejną patologię, której łaskawie nie wymienił w swoim poście. Patologię w szkolnictwie
