Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.09.2018, 08:37
rav napisał(a):Wyświetl post
Pół miliona?!?! Przez 8-10 to przemnóż!
CanPack to w skali całej swojej działalności w Wiśle sponsor porównywalny z Cupiałem. I działający w przejrzystszy sposób, bo przekazują kasę rok do roku a nie jakieś pożyczki, które finalnie trzeba było umarzać czy tam robić jakieś inne operacje.
Szczerze mówiąc to nie wiem ile... wiem, że siatkówka jest dużo mniej, kapitałochłonna ale i mniej się na niej zarabia, podczas meczów siatki nie leci tyle k i ch i nie slyszalem o wyrzuceniu polskiego zespołu z rozgrywek eurpopejskich przez kibiców.
NA ZAWSZE WISŁA
Odpowiedz cytując