Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.09.2018, 08:26
Gradzik napisał(a):Wyświetl post
To zależy o jakich pieniądzach mówimy... nie mylmy inwestora ze sponsorem. Takie pół miliona zł na sekcje koszykarską dla bogatego pasjonata nie będzie dużym wydatkiem...
Pół miliona?!?! Przez 8-10 to przemnóż!
CanPack to w skali całej swojej działalności w Wiśle sponsor porównywalny z Cupiałem. I działający w przejrzystszy sposób, bo przekazują kasę rok do roku a nie jakieś pożyczki, które finalnie trzeba było umarzać czy tam robić jakieś inne operacje.
Ostatnio edytowane przez rav : 18.09.2018 o godz. 08:28.
Odpowiedz cytując