Gradzik napisał(a):

|
To zależy o jakich pieniądzach mówimy... nie mylmy inwestora ze sponsorem. Takie pół miliona zł na sekcje koszykarską dla bogatego pasjonata nie będzie dużym wydatkiem...
|
Pół miliona?!?! Przez 8-10 to przemnóż!
CanPack to w skali całej swojej działalności w Wiśle sponsor porównywalny z Cupiałem. I działający w przejrzystszy sposób, bo przekazują kasę rok do roku a nie jakieś pożyczki, które finalnie trzeba było umarzać czy tam robić jakieś inne operacje.