Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 17.09.2018, 23:23
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
O widzisz, faktycznie.
No cóż - starość...
Inna kwestia, że kampanię wrześniową na studiach znałem tylko z opowieści...
Kujon!

A w temacie meczowym, to katering na A nie dał rady. Kolejki były do jakichś 15 minut po rozpoczęciu 2 połowy. Dobrze, że nasi poczekali aż sobie kupię hotdoga. Zapiekanek brakło.
Wejście na A się mocno przytkało. Chyba nie było informacji, że można wejść też przez H. Ale dlatego nie stałem w dużej kolejce
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 17.09.2018 o godz. 23:27.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując