Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 17.09.2018, 22:54
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Z punktu widzenia sportowego wyliczenia dot. utrzymania są bez sensu. Należy sobie zadać pytanie jakie wystąpi prawdopodobieństwo:
a) ujemnych punktów,
b) degradacji do 1 ligi z powodów pozasportowych,
c) nieprzystąpienia do rozgrywek.

To jest otwarty temat, jak potrafisz to oszacować to zapraszamy. Co najwyżej skrytykujemy twój warsztat statystyka.

Co do a to pytanie do tematu finansowego. Jak widać po sprawie ze stadionem sytuacja jest patowa. Wisła nie ma pieniędzy ale jak się jej trochę pomoże to generuje dużą wartość dodaną do E-klapy. Tu nam akcja TVNu mocno szkodzi.
Co do b to poza finansami nie widzę innych pozasportowych.
Co do c to jeśli w zimie sprzedamy zawodnika/ów to wyjdziemy na prostą. Szanse na sprzedaż są dość duże.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując