krakus76_ napisał(a):

Z punktu widzenia sportowego wyliczenia dot. utrzymania są bez sensu. Należy sobie zadać pytanie jakie wystąpi prawdopodobieństwo:
a) ujemnych punktów,
b) degradacji do 1 ligi z powodów pozasportowych,
c) nieprzystąpienia do rozgrywek.
|
To jest otwarty temat, jak potrafisz to oszacować to zapraszamy. Co najwyżej skrytykujemy twój warsztat statystyka.
Co do a to pytanie do tematu finansowego. Jak widać po sprawie ze stadionem sytuacja jest patowa. Wisła nie ma pieniędzy ale jak się jej trochę pomoże to generuje dużą wartość dodaną do E-klapy. Tu nam akcja TVNu mocno szkodzi.
Co do b to poza finansami nie widzę innych pozasportowych.
Co do c to jeśli w zimie sprzedamy zawodnika/ów to wyjdziemy na prostą. Szanse na sprzedaż są dość duże.