|
Zaraz będą wybory i temat Wisły utonie. Ważniejsze będą sondaże, kto wygra, wyjdą kolejne brudy w polityce. Medialnie sprawa się uspokoi, ale podejrzewam, że teraz dopiero odpowiednie służby zaczną się dokładnie przyglądać tematowi i sprawdzając każdy wątek. Sprawa stała się zbyt medialna i padło dużo zarzutów w kierunku wymiaru sprawiedliwości żeby ktoś (na polecenie z góry) tego dokładnie nie przeanalizował.
|