|
panowie czytam tak dzisiejsze posty i dalej wierze w to że każdy z nas ma WISEŁKĘ w sercu tak jak wspomniany pan Targosz właściciele wielu wielu firm partnerskich i sponsorskich ALE JAK MOŻNA mówić że ludzie którzy psują taką imprezę jak mecz stulecia gdzie kto inny miał zagrać a kto inny grał i przerwał imprezę bo im się nie podobał jeden zasłużony jakby nie patrzeć zawodnik są i być powinni ponad tymi którzy są w śród nas
|