|
Jadczak opisał prawdę. Moim zdaniem powinno się coś z nią zrobić
Po pierwsze: organy ścigania powinny wyczyścić Wisłę z bandytów. Występy " ze sprzętem" nie przynoszą klubowi chwały. Takich debili trzeba izolować (niezależnie od przynależności klubowej). Tak tak - nie kumam tych "klimatów" i nigdy nie będę. Z tego co wiem zdecydowana większość już siedzi.
Co do reszty: ludzie w młodości robią różne głupie rzeczy ale mądrzeją. trzeba tylko jakoś pilnować by nie doili klubu i nie stosowali dawnych standardów etycznych. Boję się że nie ma tu odpowiednich mechanizmów by ktoś to kontrolował.
Jadczak jest trochę naiwny myśląc że zrobi się teraz wielka czystka w Wiśle bo niby kto miałby ją robić ?.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|