|
Nie przedadzajmy z tymi sponsorami.Gdzie oni byli gdy groziła nam eksmisja do Gliwic?Nikt nie chciał wyłozyć kasy.Najwiekszym sponsorem Wisły są kibice i tak zapewne zostanie przez dłuzszy okres.Klub się blyskawicznie odniosł wydajac oświadczenie.To samo zrobił TS i Dukat.Konkretna odpowiedz trzeba przygotować i skonsultować z prawnikami.Gdy kibice Legii pobili zawodnikow to reakcja klubu było jedynie lakoniczne oświadczenie i na tym sie skończyło.I jakoś nikomu a tym bardziej sponsorom to nie przeszkadzalo
|