robby51 napisał(a):

|
Jadczak swoj material przygotowywal zapewne przez wiele miesięcy a klub ma się do niego konkretnie odniesc w ciagu dwoch dni? Bez jaj.Trzeba spokojnie przygotować konferencję i wypunktować ewidentne przekłamania i insynuacje jakie są w tym materiale.To wymaga czasu.Zarzad nie złamał prawa.Praktycznie na kazdy z tych 11 zarzutow mozna spokojnie racjonalnie odpowiedzieć udowadniajac ze Jadczak mija się z prawdą.
|
Jadczak materiał musiał zbierać. Wisła ma sprawę pod nosem. Każda opieszałość ze strony klubu, bez jasnego przekazu będzie zgubna, zwłaszcza jeśli chodzi o sponsorów.