Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4361
Stary 17.09.2018, 11:14
O tym ze patologia zarzadza Wisla wiedza wszyscy. Prawdziwym Prezesem Wisly jest Misiek. Mowiec ze to atak na Wisle to gwalcenie logiki...Nikt o zdrowych zmyslach, nie zainwestuje w nasz klub. Wiadomo to od 2 lat.

Co dla mnie najwazniejsze, Material nie pokazal czy z Wisly sa wyprowadzane pieniadze. Oprocz zatrudnienia dwoch kasjerow (ktorzy pewnie ani razu na tej kasie nie siedli) oraz wyplacanie wysokich pensji zarzadowi nic na ten temat nie powiedziano.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując