|
Frekwencja na meczu z Koroną będzie zależała znowu - od wyników meczu z Pogonią i Lechią (PP), pogody i - znowu - od naszego zaangażowania. Studenci realnie będą zjeżdżać w niedzielę i w poniedziałek (MATKO BOSKO!!!, aż się boję myśleć, co się będzie działo w pn rano), chociaż kampania wrześniowa będzie już trwała w najlepsze. Moim zdaniem 20k jest realne, jeśli nie będzie lało i wygramy z Pogonią.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|