Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 17.09.2018, 10:34
Na Koronie może być słabo z frekwencją. Taki przeciwnik nie przyciąga na stadion ludzi. A szkoda bo grają dobrze i powinno być dobre meczycho.
Oczywiście stawiam piwo na to, że po meczu będzie wysyp komentarzy typu:
Materiał Jadczaka już działa, na Wisłe przyszło mniej ludzi.

Będzie to jednak zasługa reputacji Korony. Spodziewam się frekwencji takiej jak na Górniku
Odpowiedz cytując