|
Na Koronie może być słabo z frekwencją. Taki przeciwnik nie przyciąga na stadion ludzi. A szkoda bo grają dobrze i powinno być dobre meczycho.
Oczywiście stawiam piwo na to, że po meczu będzie wysyp komentarzy typu:
Materiał Jadczaka już działa, na Wisłe przyszło mniej ludzi.
Będzie to jednak zasługa reputacji Korony. Spodziewam się frekwencji takiej jak na Górniku
|