|
ostatni raz wygraliśmy więcej niż 4 mecze z rzędu w sezonie 2010/2011 - zaczęło się od wiślackiego dżihadu na "świętej ziemi"a później rozgromienia Legii i dało 7 kolejnych zwycięstw. Wiadomo jak się skończyło....
Nie jest ważne aby mieć nie wiadomo jak długą passę zwycięstw, ważne jest aby mieć takie 4-5 wygranych pass w ciągu sezonu ze 3-4 wówczas można myśleć o wielkich rzeczach.
Na razie jest świetnie, cieszmy się chwilą, która oby jak najdłużej trwała, ale nie zapominajmy, że naszym celem jest utrzymanie się w tej lidze za wszelką cenę. Gra zespołu może nam nabić pieniędzy nie tylko z biletów, ale również przyciągnąć nowych sponsorów. Widowiskowa gra to również dodatkowy finansowy bonus od C+ (wysoka oglądalność + mecze w lepszych godzinach)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|