szprotson napisał(a):

ale to wiadome od 2 lal i takie biznesy sie "zamyka" innymi sposobami.
)
|
Albo zamykało.... trochę się w Polsce zmieniło na niekorzyść jednych, z korzyścią dla drugich. Nie twierdzę, że lepszych...
Co ciekawe Jadczak dzisiaj sporo mówił o źródłach. Rzekomo miał okazję rozmawiać z każdym, z poszczególnych na Wiśle grup. Czyli klasyczne wbijanie klina, żeby odwrócić uwagę w inną stronę. A i jeszcze się znalazła okazja,żeby wspomnieć o Kurskim.
Ciekawe czy bierność PiS lokalnego, w głosowaniu dotyczącym rat za stadion, mogla mieć związek z tym materiałem...
3 najbardziej wartościowe posty w tym temacie od wczoraj to, według mojej oceny, Twoj z godz. 17, PvD i czaro o tym, co napisał wczoraj o redakcji TVN (chociaż to akurat nie do końca na temat wątku).