Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 16.09.2018, 19:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale to wiadome od 2 lal i takie biznesy sie "zamyka" innymi sposobami.

)
Albo zamykało.... trochę się w Polsce zmieniło na niekorzyść jednych, z korzyścią dla drugich. Nie twierdzę, że lepszych...

Co ciekawe Jadczak dzisiaj sporo mówił o źródłach. Rzekomo miał okazję rozmawiać z każdym, z poszczególnych na Wiśle grup. Czyli klasyczne wbijanie klina, żeby odwrócić uwagę w inną stronę. A i jeszcze się znalazła okazja,żeby wspomnieć o Kurskim.

Ciekawe czy bierność PiS lokalnego, w głosowaniu dotyczącym rat za stadion, mogla mieć związek z tym materiałem...

3 najbardziej wartościowe posty w tym temacie od wczoraj to, według mojej oceny, Twoj z godz. 17, PvD i czaro o tym, co napisał wczoraj o redakcji TVN (chociaż to akurat nie do końca na temat wątku).
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując