Ale ja nie odniosłem się do treści tego materiału, tylko tego, że ten materiał powstał i jakie może mieć konsekwencje. Rozmawiam o tym, bo to rzecz ważna dla każdego kibica Wisły. Jak zobaczę reportaż, to na pewno napisze więcej.
Natomiast twoja uwaga nie ma związku z tym, co piszę, ale że piszę. Nie pierwszy raz masz jakieś głupkowate uwagi. Zgaduję, że jesteś którymś z tych zbanowanych chłopaczków, który wstawiał po tysiąc emotikon w każdym poście i też ciągle się czepiał. Zdaje się, że ostatnio nie spodobało ci się, jak chwaliłem trenera.