Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4340
Stary 16.09.2018, 16:39
Żuraw91 napisał(a):Wyświetl post
Jak cię człowieku traktować poważnie?
Ale ja nie odniosłem się do treści tego materiału, tylko tego, że ten materiał powstał i jakie może mieć konsekwencje. Rozmawiam o tym, bo to rzecz ważna dla każdego kibica Wisły. Jak zobaczę reportaż, to na pewno napisze więcej.

Natomiast twoja uwaga nie ma związku z tym, co piszę, ale że piszę. Nie pierwszy raz masz jakieś głupkowate uwagi. Zgaduję, że jesteś którymś z tych zbanowanych chłopaczków, który wstawiał po tysiąc emotikon w każdym poście i też ciągle się czepiał. Zdaje się, że ostatnio nie spodobało ci się, jak chwaliłem trenera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując