Na frekwencji material sie nie odbije to an pewno.
i pewnie tych nieprzekonanych nic nie bo to nieprawda bo to TVN bo to bo tamto.
A, ze sponsora nie ma to na pewno nie jest jest z tym powiazane. No gdziezby.
Wywiad z Jadczakiem
http://weszlo.com/2018/09/16/czekam-...iekawe-rzeczy/
Ciekawi mnei watek pozwu sadowego. Bo cos czuje, ze Wisla znajdzie duzo powodow aby nie isc do sadu.