Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4338
Stary 16.09.2018, 16:29
Na frekwencji material sie nie odbije to an pewno.
i pewnie tych nieprzekonanych nic nie bo to nieprawda bo to TVN bo to bo tamto.
A, ze sponsora nie ma to na pewno nie jest jest z tym powiazane. No gdziezby.


Wywiad z Jadczakiem
http://weszlo.com/2018/09/16/czekam-...iekawe-rzeczy/


Ciekawi mnei watek pozwu sadowego. Bo cos czuje, ze Wisla znajdzie duzo powodow aby nie isc do sadu.
Odpowiedz cytując