Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4335
Stary 16.09.2018, 15:44
Robiąc inne rzeczy, przesłuchałem 10 m. wywiadu z red. Jadczakiem na Weszło. Nie mam czasu na dłużej, ale on tam w 8-9 m. daje do zrozumienia, że liczy się z tym, że może przyczynić się do upadku Wisły. Na pewno megaloman, ale jak to się ma do tych krokodylich lez i zapewnień, że życzy Wiśle jak najlepiej. To tak a propos ustalenia, z jakim charakterem mamy tu do czynienia i dla tych, którzy myślą, że tu chodzi o jakąś misję społeczną, która Wiśle może wyjść na korzyść.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując