Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
6831
16.09.2018, 15:25
Dlaczego Ondrasek nie strzela? Pamiętam, że niedługo po tym jak do nas przyszedł strzelał karnego w którymś meczu ligowym. Bomba w okno - tak powinno się strzelać.
arti