|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
forthy napisał(a): 
Z tego co pamiętam Kostal i Pietrzak mają umowy do końca sezonu 18/19.
Mam nadzieję, że Głowa szybko z nimi siądzie do rozmów, bo to jedyni obecnie piłkarze których zimą można by za sensowną kwotę sprzedać. Ondrasek jak wiadomo również jest obecnie priorytetem.
|
ale oni chyba mają 2+2
|
|