Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83987
Stary 16.09.2018, 13:52
Z tego co pamiętam Kostal i Pietrzak mają umowy do końca sezonu 18/19.
Mam nadzieję, że Głowa szybko z nimi siądzie do rozmów, bo to jedyni obecnie piłkarze których zimą można by za sensowną kwotę sprzedać. Ondrasek jak wiadomo również jest obecnie priorytetem.
Odpowiedz cytując