|
Z tego co pamiętam Kostal i Pietrzak mają umowy do końca sezonu 18/19.
Mam nadzieję, że Głowa szybko z nimi siądzie do rozmów, bo to jedyni obecnie piłkarze których zimą można by za sensowną kwotę sprzedać. Ondrasek jak wiadomo również jest obecnie priorytetem.
|