Gercu napisał(a):

Zobaczymy, czy ktokolwiek odważy się podać Jadczaka i TVN do sądu, bo przegrać w takiej sprawie byłoby niezła wtopą wizerunkową
|
Nikt nie będzie tego robił, bo sprawa by nabrała większego zasięgu. A tak, umrze śmiercią naturalną, jak kapiszon w kałuży.