|
Rozumiem, że cały ten materiał sprowadza się do tego, że Wisłą zarządzają osoby w jakiś sposób powiązane ze środowiskiem chuliganów/przestępczym (np. znajomość osobista, obrona w sądzie) i w jakiś sposób tolerujące zachowania tego środowiska (np. najem pomieszczeń dla siłowni, użyczenie pomieszczenia kibicom, zatrudnianie osób po wyrokach)? Tzn. osoby pracujące w Wiśle nie popełniały przestępstw w czasie/w związku z pracą i sama Wisła nie stała się instrumentem do popełniania przestępstw? Czyli zarzut jest w gruncie wizerunkowy?
Jeżeli jest się czego chwycić, jeżeli materiał jest nierzetelny i oszczerczy, to w redakcję/stację powinny uderzyć z osobna a) osoby fizyczne, zwłaszcza Dukat, b) WK S.A., c) TS. 1) złożyć pozew o naruszenie dóbr osobistych (zniesławienie raczej się nie łapie, ale można próbować), 2) zwrócić się do rady etyki mediów czy czegoś podobnego (można się też zwrócić o pomoc do stowarzyszenia DP, jest chyba nagroda "hieny roku" etc.), 3) interweniować w samej stacji. Dodatkowo narobić dymu w mediach zaprzyjaźnionych i lokalnych, niech w internecie wiszą artykuły z nagłówkami: nierzetelność redaktora Jadczaka. Wojna informacyjna polega na tym, kto głośniej krzyczy i kto ma większą inicjatywę.
Ostatnio edytowane przez czaro : 16.09.2018 o godz. 12:32.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|