|
Nie miałem możliwości zobaczyć tego materiału. Przeczytałem tylko relację na Weszło. Co mnie uderza, to kontrast pomiędzy Waszym odbiorem a ich odbiorem, co do samej treści się nie odnoszę, bo trudno wypowiadać się na temat czegoś, co zna się tylko z relacji. Mam nadzieję, ze pomimo tych krytycznych uwag klub będzie wychodził na prostą - pod każdym względem, a żaden pseudodziennikarz nie zrobi kariery kosztem Wisły.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|