ital napisał(a):

|
byłem na E21 na sektorze dużo osób obcojęzycznych japońce i nie tylko niewiem czy to jakieś programy turystyczne czy pospolity spontan
|
Może to jest jedna z atrakcji Krakowa

Po meczu z Górnikiem widziałem również dużo obcokrajowców. Bilety mogą kupować same hotele jako dodatkowa usługa dla turystów, którzy chcą się wybrać na mecz. Jak ktoś wybiera się do Krakowa i chce się przygotować to przegląda internet. I co tam widzi ? Zagraniczne reportaże o Wiśle,relacje z trybun, doping, oprawy. Robią na nich wrażenie i jak trafią z terminem przyjazdu to pewnie chcą to poczuć osobiście.
ps. Zaplanowałem sobie w listopadzie wypad do Neapolu. Później okazało się że w dzień przylotu jest mecz Napoli - PSG. Gdybym się odpowiednio "wstrzelił" to polowałbym na bilety jako dodatkowa atrakcja pobytu w Neapolu.