Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4311
Stary 16.09.2018, 09:21
Chcą dymisji bo niby osoby z wyrokami maja dobre pozycje w Wiśle i to szkodzi polskiej piłce. Ale jakoś jak w polskiej piłce pracuje jako trener Wdowczyk (skazany) czy Woźniak (skazany) to tak nie jęczą non stop.
Odpowiedz cytując