Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
4311
16.09.2018, 09:21
Chcą dymisji bo niby osoby z wyrokami maja dobre pozycje w Wiśle i to szkodzi polskiej piłce. Ale jakoś jak w polskiej piłce pracuje jako trener Wdowczyk (skazany) czy Woźniak (skazany) to tak nie jęczą non stop.
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty