Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.09.2018, 09:20
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Gdyby była to Legia to nie zdziwiłbym się. Ale że aż tyle było 1 raz ? Ciekawe ile w tej liczbie było dzieci w zorganizowanych grupach a ile osób dorosłych (tych które zapłaciły za wstęp).

Szkoda że teraz nie mamy na rozpisce u siebie Legii i Cracovii. Komplety gwarantowane a bilety wykupione kilka dni przed meczem. Byłby niezły zastrzyk kasy dla klubu.
Odpowiedz cytując