-Szymek79- napisał(a):

|
Osób, które były pierwszy raz na meczu, było ponad 4600
|
Gdyby była to Legia to nie zdziwiłbym się. Ale że aż tyle było 1 raz ? Ciekawe ile w tej liczbie było dzieci w zorganizowanych grupach a ile osób dorosłych (tych które zapłaciły za wstęp).
Szkoda że teraz nie mamy na rozpisce u siebie Legii i Cracovii. Komplety gwarantowane a bilety wykupione kilka dni przed meczem. Byłby niezły zastrzyk kasy dla klubu.