Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 16.09.2018, 08:16
Czapki z glow za to spotkanie.

To nie jest ta stara Wisla ktora jak dostana gola to nie wiedziala gdzie jest srodek boiska.
To jest Wisla w ktorej Jesus Imaz jest w stanie w 80minucie dac dobry pressing a Bogus biega jakby mu cos posypali przed meczem.

Byly momenty w 1 polowie ze Lechia chcial Nam narzucic swoj styl, koniec koncow to my mielismy rece na jej biordrach...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując