Rience napisał(a):

|
Skoro Jadczak ze wszystkich osób takie rzeczy mówi, to daje do myślenia, czyż nie? Jak usłysze jeszcze że Sharksi działają na szkode Wisły, albo wyprowadzają z niej pieniądze to chyba zwąptie.
|
Dokładnie. Szkoda że tego nie było w tym materiale na tvn.