Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4308
Stary 16.09.2018, 07:57
Rience napisał(a):Wyświetl post
Skoro Jadczak ze wszystkich osób takie rzeczy mówi, to daje do myślenia, czyż nie? Jak usłysze jeszcze że Sharksi działają na szkode Wisły, albo wyprowadzają z niej pieniądze to chyba zwąptie.
Dokładnie. Szkoda że tego nie było w tym materiale na tvn.
Odpowiedz cytując