|
Panowie spokojnie
O wielu rzeczach jeśli ktoś zorientowany to wiedział.
Reportaż na zasadzie:
słuchaj grażyna powiesz to i owo i podam Cię jako źródło z bliskiego otoczenia WSH.
Prawda jest taka, że nikt się tym nie przejmuje. Atmosfera jest świetna, lidera mamy, gramy bardzo dobrze, a o reportażu zapomną wszyscy za miesiąc i życie toczy się dalej.
Z drugiej strony wytoczyłbym wojne jadczakowi by udowodnił, że są to wiarygodne źrodła i zebu je ujawnił. W ewentualnym razie przeprosiny.
Większosc rzeczy przez niego opisanych były opisywane w innych gazetach typu GK.
|