Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 16.09.2018, 00:48
Ahh co to był za mecz, kto nie był moze załowac, nie spodziewałem sie az tak wysokiego wyniku, pierwsza polowa mimo bramek do zapomnienia, za duzo oddanych pilek Lechii i konczylo sie dwa razy ich prowadzeniem ale jak to zwykle bywa z polskimi ligowcami sił im starczy na wyłacznie 45 minut wiec druga polowa była pod nasza kontrola dzieki czemu udalo sie zdobyc 3 kolejne bramki i wygrac mecz. LIDERA MAMY, ZA CHUJA GO NIE ODDAMY brakowalo tej przyspiewki na Reymonta. Oby tak dalej
Odpowiedz cytując