Wyświetl pojedynczy post
Eberk
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 16.09.2018, 00:29
Super mecz, zwlaszcza ze Lechia zagrala najlepsze spotkanie w sezonie. Mysle, ze pokazali naprawde duze umiejetnosci i chyba jednak troche lepiej wygladali fizycznie jak i jakosciowo, mieli wieksza kulture gry. Poki Lukasik byl na boisku, to konstruowanie akcji szlo jak po grudzie i bardzo ciezko bylo sie dostac pod bramke gdanszczan. Z drugiej strony te ich bramki padly dosc szczesliwie, choc trzeba powiedziec, ze mieli tez szanse z akcji, gdzie np. bronil Lis (czy tam wypluwal; swoja droga zastanawiam sie jak dlugo bedzie mial takiego farta). Do tego notowalismy sporo glupich, niepotrzebnych strat. Mimo to udalo sie wyjsc na prowadzenie, a po zejsciu Lukasika troche sie to im posypalo. Nalezy tez dodac, ze mielismy troche szczescia, zwlaszcza przy kluczowej bramce Korta. Tak wysoki wynik troche zaciera obraz meczu. Sadze, ze zmierzenie sie z takim przeciwnikiem bedzie swietna lekcja dla naszego sztabu. Tym bardziej cieszy taki wynik. Dawno nie widzialem tak zjednoczonego stadionu i takiej atmosfery. Po prostu miazga. Budujemy twierdze.


P. S.: tak pomstowalem na Boguskiego ostatnim razem, a nie pamietam kiedy ostatnio tak dobrze zagral.

Lidera mamy!
Odpowiedz cytując