Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 15.09.2018, 23:50
5 bramek, nieuznany gol i niestrzelony karny. Coś niesamowitego.

Dopiero połowa września, nie ma co jeszcze opowiadać głupot. Jeśli będziemy punktować tak do grudnia to będzie można myśleć o przyszłości. Sporo do zrobienia w tym temacie ma Arek Głowacki - nie możemy sobie pozwolić na puszczenie za darmo żadnego zawodnika. Teraz najniebezpieczniejsze dla Wisły są sprawy pozasportowe i to na nich trzeba się skupić. Dziś dopisała frekwencja i myślę, że po taki meczu na następnym domowym spotkaniu również może się zakręcić około 20k ludzi.
Odpowiedz cytując