Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2018, 23:37
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nie chce za bardzo mieszac sie w swietosc dzieci TF ...ale co tam na temat WTSK waszych braci z gdanska hhhmmmm....wiem , wiem , to tylko slask
https://www.youtube.com/watch?v=ht2o...879.1525884844
0:30
Tego liliputa małego z megafonem chyba nie trudno zapomnieć że z Gdańska?
Odpowiedz cytując