Temat
:
[VIII kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, sobota 15 września, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
Od: 08.2016
Offline
#
109
15.09.2018, 23:37
AntyMod
napisał(a):
nie chce za bardzo mieszac sie w swietosc dzieci TF ...ale co tam na temat WTSK waszych braci z gdanska
hhhmmmm....wiem , wiem , to tylko slask
https://www.youtube.com/watch?v=ht2o...879.1525884844
0:30
Tego liliputa małego z megafonem chyba nie trudno zapomnieć że z Gdańska?
Now
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Now
Znajdź inne posty napisane przez Now