Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4298
Stary 15.09.2018, 22:54
Bogdan81 napisał(a):Wyświetl post
Filipiak mieszka w Szwajcarii i stamtąd zarządza. Da się? Da. Co prawda ladacznice są na ostatnim miejscu, ale dla chcącego nic trudnego.
Filipiak mieszka w Szwajcarii ale w Polsce bywa. Poza tym przekazuje firmę i klub dzieciom.
I o ile pamiętam to klubem zarządzają dyrektorzy, bo dla Filipiaka głównym zadaniem jest firma, a nie klub.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując