Bogdan81 napisał(a):

|
Filipiak mieszka w Szwajcarii i stamtąd zarządza. Da się? Da. Co prawda ladacznice są na ostatnim miejscu, ale dla chcącego nic trudnego.
|
Filipiak mieszka w Szwajcarii ale w Polsce bywa. Poza tym przekazuje firmę i klub dzieciom.
I o ile pamiętam to klubem zarządzają dyrektorzy, bo dla Filipiaka głównym zadaniem jest firma, a nie klub.