Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4297
Stary 15.09.2018, 22:51
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a ja odwrotnie- bardzo lubie Weszlo i Stanowskiego .....mam chociaz chwile szydy i smiechu z tyego pajaca i jego knechtów .....
Ja z nich lałem dotąd, bo to pustaki (największy polew miałem z "Wyszło!", tego portalu lifestylowego dla cebulaków), ale przegięli. Upośledzeniem nie można wszystkuego usprawiedliwiać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując