AntyMod napisał(a):

|
a ja odwrotnie- bardzo lubie Weszlo i Stanowskiego .....mam chociaz chwile szydy i smiechu z tyego pajaca i jego knechtów .....
|
Ja z nich lałem dotąd, bo to pustaki (największy polew miałem z "Wyszło!", tego portalu lifestylowego dla cebulaków), ale przegięli. Upośledzeniem nie można wszystkuego usprawiedliwiać.