Kocur napisał(a):

w wielkim skrócie: "TVN" ...
losowo wybrać kilka postów i można dostać zawału widząc że gówno24 zaczyna być dla kibiców rzetelnym źródłem informacji
|
....y nie kibice.
Pojechaliśmy Lechię, Jadczak i Zakola to idioci - żyć nie umierać.
P.S. Na "Weszło" oczekują fali dymisji w klubie. Niedorozwoje, debile dla których Meresiński był wiarygodnym biznesmenem a Stechert zbawcą Wisły. Ci kretyni robili sobie podśmiechujki z radnych Kielc bo pogonili Meresia. Co za debile, na czele z zakolesionym

....y wyją, a my pchamy swój wózeczek powoli do celu.
P.S.2 Stanowski, kretyn dla którego Leśnodorski jest bogiem mimo że zadłużył klub na gigantyczne pieniądze zostawiając absurdalne kontrakty starych dziadów i wynalazków typu Chukwu. I on się wypowiada...
P.S. 3 Tak, jestem lekko pijany
