wolfy napisał(a):

|
Najbliższy rok, dwa zadecydują czy Wisła będzie w Ekstraklasie, czy w czwartej lidze. Dlatego wszelkiego rodzaju pokemony, mąciciele i szkodniki są ostracyzowane. Nie ma alternatywy dla TS, nie teraz, dlatego każdy kto szkodzi TS, kto szkodzi teraz klubowi jest wrogiem Wisły. Nieważne co sobie ubzdurał, co uważa i jakie ma intencje, choćby najlepsze. Nie można takich żmij jak WislaFan123 hodować kiedy klub jest na krawędzi bankructwa.
|
No właśnie aktualna sytuacja jest banalnie prosta: różne rzeczy się mogą komuś nie podobać, ale jako że ogólnie jest wciąż dramat i balansujemy na krawędzi, to teraz jest czas zaciśnięcia zębów i zwierania szeregów, kropka.