Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 15.09.2018, 17:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najbliższy rok, dwa zadecydują czy Wisła będzie w Ekstraklasie, czy w czwartej lidze. Dlatego wszelkiego rodzaju pokemony, mąciciele i szkodniki są ostracyzowane. Nie ma alternatywy dla TS, nie teraz, dlatego każdy kto szkodzi TS, kto szkodzi teraz klubowi jest wrogiem Wisły. Nieważne co sobie ubzdurał, co uważa i jakie ma intencje, choćby najlepsze. Nie można takich żmij jak WislaFan123 hodować kiedy klub jest na krawędzi bankructwa.
No właśnie aktualna sytuacja jest banalnie prosta: różne rzeczy się mogą komuś nie podobać, ale jako że ogólnie jest wciąż dramat i balansujemy na krawędzi, to teraz jest czas zaciśnięcia zębów i zwierania szeregów, kropka.
Odpowiedz cytując