Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
Od: 01.2018
Offline
#
4273
15.09.2018, 16:48
Najgorsze,że teraz to już nikt poważny nas nie kupi.
roztropny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do roztropny
Znajdź inne posty napisane przez roztropny