Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4272
Stary 15.09.2018, 16:06
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Działania prowadzone przeciwko Wiśle są nieprzypadkowe i mają gdzieś swojego zleceniodawcę. Jakiś czas temu wspomniałem na forum, że istnieje prawdopodobnie grupa której odbudowa Wisły i jej potencjalne rosnięcie w siłę jest mocno nie na rękę.
Coś może być na rzeczy. Materiał ma się ukazać przed ważnym meczem i na 100 procent ci co nie bedą na stadionie bedą to oglądać mimo ze mówią że olewają. Podobna sytuacja jak mnie pamięc nie myli była w zeszłym sezonie. Też wylało się jakieś gówno przed prestiżowym spotkaniem. Jedno jest pewne. Jak w materiale nie będzie twardych dowodów pogrążajacych teraźniejsze władze Wisły to nic nowgo to do tematu nie wniesie. Wszyscy doskonale wiedzą że środowisko kiboli jest powiązane z Wisłą tak samo jak wszyscy wiedzą że podobne sytuacje są w każdym polskim klubie. To jest norma. Problemem będzie jak reportaż pokaże że obecne działania mogą zagrozić istnienu klubu
Odpowiedz cytując