Oczekujecie reakcji zarządu?
Ja oczekuję braku reakcji. Ta mała menda będzie odświeżać fb, twitter i wszystko w oczekiwaniu i niech za przeproszeniem - c.h.u.j.a. zobaczy.
TEMAT UMRZE W PRZECIĄGU TYGODNIA, od poniedziałku zaczną się nowe afery z politykami i samorządowcami, chore dzieci, śmiertelne wypadki w kopalniach i na drogach, rozwody celebrytów i CAŁY WIELKI PLAN małego jadczaka pójdzie w ....ziec.
16:08, pora się zbierać na mecz
edit: chyba, że złapiemy go na perfidnym kłamstwie to pozwać na 500tys. na Akademię.