Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4269
Stary 15.09.2018, 15:08
Oczekujecie reakcji zarządu?

Ja oczekuję braku reakcji. Ta mała menda będzie odświeżać fb, twitter i wszystko w oczekiwaniu i niech za przeproszeniem - c.h.u.j.a. zobaczy.

TEMAT UMRZE W PRZECIĄGU TYGODNIA, od poniedziałku zaczną się nowe afery z politykami i samorządowcami, chore dzieci, śmiertelne wypadki w kopalniach i na drogach, rozwody celebrytów i CAŁY WIELKI PLAN małego jadczaka pójdzie w ....ziec.

16:08, pora się zbierać na mecz

edit: chyba, że złapiemy go na perfidnym kłamstwie to pozwać na 500tys. na Akademię.
Powód: JZS
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 15.09.2018 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując