Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2018, 14:48
ital napisał(a):Wyświetl post
za chwile pewnie przeczytam posty że TVN to amerykanie -amerykanie to Bargiel - i temu jest ten reportaż aby zbić z ceny do zera a potem budować nową historie Wisły Kraków
Posty o przejmowaniu Wisły (ostatnio po GKB modny jest Leśnodorski) piszą kosmici którzy niczego pożytecznego dla klubu nie zrobili. Ludzie rozsądni, którym Wisła leży na sercu zwalczają dezinformację w internecie, działają przy tworzeniu Socios, kupują bilety w akcjach fans4club, karnety, zapraszają rodzinę, znajomych, robią tzw. dobry PR.

Najbliższy rok, dwa zadecydują czy Wisła będzie w Ekstraklasie, czy w czwartej lidze. Dlatego wszelkiego rodzaju pokemony, mąciciele i szkodniki są ostracyzowane. Nie ma alternatywy dla TS, nie teraz, dlatego każdy kto szkodzi TS, kto szkodzi teraz klubowi jest wrogiem Wisły. Nieważne co sobie ubzdurał, co uważa i jakie ma intencje, choćby najlepsze. Nie można takich żmij jak WislaFan123 hodować kiedy klub jest na krawędzi bankructwa.

Wraz z Socios pewnie przyjdą mechanizmy wpływu na klub. Z czasem. Na razie utrzymanie status quo, powolna spłata długów i budowa struktur to najlepszy możliwy scenariusz dla nas.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.09.2018 o godz. 14:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując