|
no ale czerepach powiedz co i ile dobrego zrobił dla Wisły bo ja to zwykły piknik jestem i kojarzę go z akcji z nożem , jeżeli by nie było wykluczenia z pucharów to kto wie gdzie była by Wisełka może w tym samym miejscu. Powiedz czy futsal też tylko przestał istnieć bo wesołemu się odechciało?
|