Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2018, 12:34
no ale czerepach powiedz co i ile dobrego zrobił dla Wisły bo ja to zwykły piknik jestem i kojarzę go z akcji z nożem , jeżeli by nie było wykluczenia z pucharów to kto wie gdzie była by Wisełka może w tym samym miejscu. Powiedz czy futsal też tylko przestał istnieć bo wesołemu się odechciało?
Odpowiedz cytując