Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4256
Stary 15.09.2018, 12:14
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie, po prostu forum nie może służyć dezinformacji i rozsiewaniu szkodliwych informacji. Wystarczy, że na tt pisze mnóstwo półgłówków i użytecznych ćwierćinteligentów.

W każdej demokracji ogranicza się wolność słowa, z czego tylko ułamek przypadków można traktować jako pejoratywnie pojmowaną cenzurę. Natomiast w tym przypadku wszystko odbywa się bardzo liberalnie, bo nie dostałeś bana, tylko stosuje się wobec twojej głupoty zwykły ostracyzm. Tak, jak to powinno - moim zdaniem - być.

Nierzetelne dziennikarstwo nie wypełnia misji społecznej i nie przybliży cię do żadnej prawdy, a do tego Wisła znajduje się w trudnej sytuacji i nawet, gdyby prawda Jadczaka okazała się prawdziwa, mogłaby dla klubu być bardzo szkodliwa. Czego jeszcze nie rozumiesz?
____

Zmieniając temat: moim zdaniem w przypadku mediów (a nie corocznych zawirowań w okresie letnim) to nie jest zorganizowana gra na upadek klubu tylko zjawisko wynikające z dyletanctwa pseudodziennikarzy i ignorancji ich odbiorców. Nawet, jeśli ktoś to inspiruje, wypuszczając news, to reszta to chwyta już powodowana własnymi impulsami.
To raczej oczywiste, Wisła jest tylko odcinkiem w teatrzyku sensacji. Dzisiaj Wisła, za tydzień zgnoją jakiś mały (swoich się nie rusza i im nie podpada) biznes albo wójta jakiejś gminy, jedyne co zostanie to przekonanie półgłówków oglądających takie programy że TS to organizacja przestępcza a Wisła hoduje bojówki narodowych nazioli. Nie chodzi nawet o to czy są podstawy, grunt to sensacjonalistyczny ton materiału i zero obiektywności, bazowanie na emocjach i lanie na rzetelność.

Żeby nie było, że to tylko TVN, bo jak obejrzałem odcinek o sadystach myśliwych w TVP to aż mi ręce opadły do kolan, Polsat też ma swoją wersję i potrafi dowalić do pieca. Ale TVN jest najgorszy, u nich te same standardy są też w Faktach i pozostałych programach dezinformacyjnych.

Rozrywka dla gawiedzi, ale trzeba protestować gdy próbują szkodzić Wiśle.

PvD - och, dla niektórych to nobilitacja. Magia TVN-u to przekonywanie półgłówków że są europejską elitą intelektualną w tym dzikim kraju. Później taki łepek próbuje zaistnieć, ale jedyne co potrafi to szantaż moralny i granie na emocjach. Ci co nie z nimi dzieciom narkotyki do ust wpychają. Ten sam modus operandi co wspomniany ojciec, tylko jego można zrozumieć i wytłumaczyć tragedią która go dotknęła. Co nie znaczy - wiecznie tolerować.

A wszystko sprowadza się do tego, że to Policja ma uprawnienia i możliwości, klub nie może nic. Sam Stanowski o tym pisał. Policja wzięła Miśka w obroty - bardzo dobrze. Ale jest obywatelem jak każdy inny, ma prawo prowadzić siłownie - zwłaszcza jak oferuje więcej niż konkurencja. TS nie jest od orzekania kto jest przestępcą a kto nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.09.2018 o godz. 12:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując