|
Nie, po prostu forum nie może służyć dezinformacji i rozsiewaniu szkodliwych informacji. Wystarczy, że na tt pisze mnóstwo półgłówków i użytecznych ćwierćinteligentów.
W każdej demokracji ogranicza się wolność słowa, z czego tylko ułamek przypadków można traktować jako pejoratywnie pojmowaną cenzurę. Natomiast w tym przypadku wszystko odbywa się bardzo liberalnie, bo nie dostałeś bana, tylko stosuje się wobec twojej głupoty zwykły ostracyzm. Tak, jak to powinno - moim zdaniem - być.
Nierzetelne dziennikarstwo nie wypełnia misji społecznej i nie przybliży cię do żadnej prawdy, a do tego Wisła znajduje się w trudnej sytuacji i nawet, gdyby prawda Jadczaka okazała się prawdziwa, mogłaby dla klubu być bardzo szkodliwa. Czego jeszcze nie rozumiesz?
____
Zmieniając temat: moim zdaniem w przypadku mediów (a nie corocznych zawirowań w okresie letnim) to nie jest zorganizowana gra na upadek klubu tylko zjawisko wynikające z dyletanctwa pseudodziennikarzy i ignorancji ich odbiorców. Nawet, jeśli ktoś to inspiruje, wypuszczając news, to reszta to chwyta już powodowana własnymi impulsami.
Ostatnio edytowane przez czaro : 15.09.2018 o godz. 12:04.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|