Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13571
Stary 15.09.2018, 11:19

Ktoś wie o co chodzi? Rzeczywiście klub chce ściągać jakieś odrzuty z Legii u schyłku piłkarskiej kariery?
Powód: naprawa linku do zdjęcia
Ostatnio edytowane przez foxtrot_green : 15.09.2018 o godz. 11:20.
Odpowiedz cytując